गैंडाकोट २०७५ फाल्गुण ५ । विजय सामुदायीक शिक्षा सदनको भुतपूर्व विद्यार्र्थी मञ्चले विद्यालयको १७ औँ वार्षिकोेत्सवको अवसरमा आयोजना गरिएको फुटसल तथा टेबल टेनिस प्रतियोगीता सम्पन्न गरेको छ ।

४ वटा विद्यालयको सहभागीता रहेको टेबल टेनिस प्रतियोगीतामा कन्टिनेन्टल बोडिङ्गका कुशल राई प्रथम, कन्टिनेन्टल बोडिङ्गका भरत आले द्वितिय र विजय सामुदायीक शिक्षा सदनका सुदीप लामाले तृतिय स्थान हासील गर्न सफल हुनुभयो ।

यसैगरी फुटसल तर्फ ८ वटा विद्यालय बाट ९ वटा टिमको सहभागीता रहेको थियो । जस मध्य कृष्ण गण्डकी मा.वि ढोडेनीले प्रथम स्थान हासील गर्न सफल भएको थियो भने कालिका मा.विले दृतिय स्थान हासील गर्न सफल भएको थियो ।

कार्यक्रममा विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष टिकाराम कडेंल प्रमुख अतिथिको रुपमा रहनु भएको थियो । कार्यक्रममा गैंडाकोट नगरपालिका वडा नम्ब ३ का वडा अध्यक्ष शिवकान्त तिवारी, विद्यालय व्यवस्थापन समितिका सदस्य तथा गैंडाकोट खेलकुद समितिका अध्यक्ष लक्ष्मण कार्की तथा विद्यालयका कार्यकारी प्रमुख खेमराज सापकोटा,विद्यालयका प्रधानाध्यापक रामचन्द्र न्यौपाने विशिष्ट अतिथिको रुपमा रहनु भएको कार्यक्रममा भूतपूर्व विद्यार्थी मञ्चका उपाध्यक्ष तथा कार्यक्रम संयोजक निर्मल सुवेदिले अध्यक्षता गर्नु भएको थियो । उक्तm कार्यक्रममा नवलपरासी जिल्ला फुटसल संघकी लक्ष्मी अधिकारी, महिला फुटबल क्लब गैंडाकोटकि दुर्गा घिमिरे, गैंडाकोट फुटबल बाल क्लबको अध्यक्ष मनिषा रिजाल संगै विभिन्न विद्यालयका प्रतिनिधिहरुको उपस्तिथि रहेको कार्यक्रम सञ्चालक भूतपूर्व विद्यार्थीमञ्चका अध्यक्ष विपिन कंडेलले जानकारी दिनुभयो ।